آموزش نورپردازی در استدیو عکاسی با نور مصنوعی و فلش-دوبله فارسی لیندا

( ۲ بررسی با میانگین ۳ امتیاز)
۹۵۰۰ تومـــان
جزئیات

۱۲ درس در ۶ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۵۴ دقیقه
حجم ۶۳۹.۴۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش نورپردازی در استدیو عکاسی با نور مصنوعی و فلش-دوبله فارسی لیندا" :

در این ویدیوی آموزشی تکنیک های اساسی را برای نورپردازی مصنوعی در استدیو و یا نورپردازی با فلش برای عکاسان تازه کار را آموزش می دهم. همراه دانلود آموزش فارسی.

به عکاس و میزبان whole picture ، ارین منینگ ملحق شوید تا تکنیک های اساسی را برای عکاسان تازه کار شرح دهد تا بدانید برای شروع نورپردازی در استودیو چه باید بکنید. ارین دو نوع نور مصنوعی را (اسپید لایت و بارقه های استودیو) تعریف کرده و  می دهد چطور یک مجموعه نور پیوسته را با هم ادغام کنید. سپس مفاهیم کلیدی مثل نسبت های نورپردازی را شرح می دهد. به علاوه نکاتی را برای نتیجه گیری بهتر از فلاش دوربین پیشنهاد داده تا عکس هایتان را با یک اسپید لایت خارجی به سطح کیفی بهتری برسند.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش نورپردازی در استدیو عکاسی با نور مصنوعی و فلش-دوبله فارسی لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش نورپردازی در استدیو عکاسی با نور مصنوعی و فلش-دوبله فارسی لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

فصل ۱ مقدمه

۱

فصل ۲ منابع نور مصنوعی

۱

۲

۳

۴

فصل ۳ کنترل نور مصنوعی

فصل ۴ الگوها و نسبت ها

فصل ۵ اسپید لایت

فصل ۶ نتیجه گیری

۱

امتیاز کلی دوره

( ۳)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
سام دارابی
امتیاز من به این دوره
آموزش

توضیحاتش باید خیلی بیشتر از این باشه


پروفایل
ونداد دادرسی
امتیاز من به این دوره
خیلی ضعیف

اصلا به درد بخور نبود


بیشتر